Blog in: English // Deutsch // Français

Březen 2008

Teddy Dunn - životopis

19. března 2008 v 21:56 Teddy Dunn
Teddy Dunn
Narozen: 30. 11. 1981
Povolání: herec
Místo narození: Durham, USA
Znamení: Střelec

Místo narození: Durham, USA. Znamení: střelec.Teddy Dunn navštěvoval Northwestern University, kde studoval divadlo a politické vědy. Teddy velice sportuje, jeho nejoblíbenějším sport je baseball s kterým se aktivně účastnil Major League Baseball. Celým jménem se jmenuje Edward Wilkes Dunn. Vyrůstal v Durhamu v Serverní Karolíně a dlouhou dobu žil v Brooklynu. Studoval hereckou školu a poté navštěvoval Northwestern University, kde studoval divadelní hru a politické vědy. Teddyho herecká kariéra nesáhá nijak daleko. V roce 2004 se objevil v Gilmorových děvčatech, v díle 4.21 - Last Week Fights, This Week Tights, kde hrál postavu Grahama. Dále natočil dva filmy, Manchurian Candidate a Campus Confidential. A nedávno hostoval v seriálu Grey´s anatomy. Známe ho jako Duncana Kanea z Veronicy Mars, kde hrál postavu Veroničina přítele. Kromě herectví se Teddy věnuje sportu a je nadšeným fandou hlavní ligy baseballu. Jeho dobrým přítelem je Percy Daggs. (Wallace).

Percy Daggs - životopis

19. března 2008 v 21:56 Percy Daggs

Percy Daggs III

Narodil se: 20.07. 1982
Percy Daggs má ještě tři sourozence, staršího bratra Cardina, mladší sestru Selenu, a mladšího bratra Ruebena, který si zahrál ve Veronice Mars v díle Like a virgin Wallaceova mladšího sourozence. Jeho rodina má v Californii dlouhou historii sahající až do roku 1900. Percy se už od 11 objevoval v různých reklamách, např. Nestlé, Shaquille O'Neal aj.

Mohli jsme ho vidět v seriálech Any day now, To have and hold, Freaks and geeks, Family law, NYPD blue, Guardian, Boston Public a v neposlední řadě v seriálu Veronica Mars, kde hraje postavu Wallace. Z těch významnějších filmů stojí za zmíňku Blue hill avenue z roku 2001. Asi jste nevěděli,že Percy byl spolubydlícím Teddyho Dunna (Duncana) a dodnes jsou dobří přátelé. Ve svém volném čase hraje basketball (a že mu to jde dost dobře jsme mohli několikrát vidět v Veronice Mars) a věnuje se bojovému umění.

Mimo jiné se zajímá o nynější dění ve světě, podnikání a o historii Afroameričanů. Nejraději tráví svůj volný čas se svými blízkými a rodinou.

Jason Dohring - životopis

19. března 2008 v 21:53 Jason Dohring
Jason Dohring
Narozen: 30.3.1982
Narodil se v Ohiu, USA. Je nejstarší z pěti dětí, matka se jmenuje Laurie a otec Doug. Má dva jednovaječné bratry (Robert a Jonathan) a dvě jednovaječné sestry (Kirsten a Kelsey).
Jeho rodina:
Začínal v reklamách a v malých seriálových a filmových rolích. Hrál například v seriálech Pobřežní hlídka, Roswell, Cold Case, JAG nebo filmech "Train Quest" a " Svatební mrákoty". V roce 2004 se oženil se ženou jménem Lauren. Zatím největšího úspěchu dosáhl v seriálu Veronica Mars. Jeho přezdívka je Jay nebo JD.

Rád jezdí na snowboardu, baví ho vodní lyžování, golf a box. V roce 2006 byl nominován na Ivy award za roli ve Veronice Mars.


Kristen Bell - životopis

19. března 2008 v 21:47 About Kristen Bell
Kristen Bell
Narozena: 18. června 1980
Narodila se v Huntington Woods, Michigan - předměstí Detroitu. Svou premieru měla již ve svých 11 letech, kde vyhrála druhořadou roli banána a stromu v Detroitském divadle v produkci Raggedy Ann a Andy. Navštěvovala Shrine Catholic High Schoul v blízkém Royal Oak, zde hrála ve školní divadle 1997, hrála Dorothy Gale v představení The Wizard of Oz. Mimo jiné hrála také v Fiddler on the Roof (1995), Lady Be Good (1996), and Li'l Abner (1998). V roce 1998, kdy dokončila své studium, pojmenovala ročenku "Best Looking Girl". Ve stejném roce hrála ve filmu Polish Wedding.


free counters